Aster
Korte beschrijving
Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt [...]
Afbeelding | Titel | Prijs |
€139,00 Naar de aanbieder |
€150,00 Naar de aanbieder |
€168,00 Naar de aanbieder |
€174,00 Naar de aanbieder |
€193,00 Naar de aanbieder |
€260,00 Naar de aanbieder |
€1.199,00 Naar de aanbieder |
Gerelateerde Aanbiedingen
Vanaf €334,00
meer informatieOberon
Deze bungalow is gelegen op een vakantiepark nabij het Limburgse Herkenbosch, middenin het Nationaal Park de Meinweg. Het park heeft vele faciliteiten..meer informatie
Vanaf €334,00
Vanaf €2.070,00
meer informatieCaroline
Deze moderne, zeer luxe villa heeft een grote, goed onderhouden omheinde tuin met een riant gazon. Tevens heb je de beschikking over een beveiligd, ov..meer informatie
Vanaf €2.070,00
Vanaf €379,00
meer informatieCase Murales Lipari
Eerste verdieping appartement in het hart van Marina di Lipari, 50 meter van de jachthaven Corta.In voorkant van het autovrije plein bekend als de Pia..meer informatie
Vanaf €379,00
Vanaf €337,00
meer informatieRosengarten
Op een steenworp afstand van het centrum van Zell am Ziller en toch op een rustige zonnige plek is vakantiewoning Arenablick gelegen. De woning is com..meer informatie
Vanaf €337,00
Vanaf €508,00
meer informatieLuna
Appartement Luna bevindt zich in een landhuis dat bestaat uit 2 appartementen in Torrecuso, een mooi, middeleeuws dorp dat staat bekend om de "Agliani..meer informatie
Vanaf €508,00
Vanaf €613,00
meer informatieSchleicherbach
Op een heerlijke zonnige plek aan de rand van Brixen im Thale is huis Schleicherbach gelegen. Dit huis heeft een ideale ligging. Alle faciliteiten zoa..meer informatie
Vanaf €613,00
Vanaf €280,00
meer informatieBerkenhorst
Indeling: woonkamer met flatscreen tv en dvd-speler, open keuken met magnetron, koelkast en koffiezetapparaat. Badkamer met ligbad of douche, wastafel..meer informatie
Vanaf €280,00
Vanaf €1.631,00
meer informatieCintia
Bent u sportief aangelegd en zoekt u een bestemming voor zowel een relax- als doevakantie, dan is deze villa een absolute must. Wilt u een dag lekker ..meer informatie
Vanaf €1.631,00